Neler Yaparız?

Layer212 modern estetik algıya, gelenekçi bakış açısına ve güncel yeniliklere hakim genç ekibiyle
size en uygun alanda pazarlama ve tanıtım hizmetini sunar.

Web Tasarım

Markanızın dijital dünyadaki yüzü olan web sitenizi, modern ve özgün tasarıma sahip, tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde hazırlamak için profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Reklam Yönetimi

Reklam dünyasında markanız için en doğru mecraları belirledikten sonra, süreci planlayıp strateji geliştiriyor ve raporlanabilir sonuçlara ulaşıyoruz.

Grafik & Tasarım

Hedef kitlenize göre, markanıza uygun modern, özgün ve yenilikçi tasarımlarımızı zamanın dinamiklerine uyarlayarak yaratıcı ekibimizle hizmetinize sunuyoruz.

Dijital PR

Dijital mecralarda marka itibarınızı arttırmak ve internet kullanıcıları ile ilişkilerinizi kuvvetlendirmek için içerik yönetimi, sosyal medya analizi ve arama motoru analizi ile sizi ön plana çıkarıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanıza uygun strateji ve içeriklerle beslenecek olan sosyal medya hesaplarınızı, yeni trendlere hakim, alanında uzman ekibimizle sizin adınıza yöneterek dijital mecradaki kitlenizi genişletiyoruz.

SEO Hizmeti

Markanızın bilinirliği için, sizi arama motorlarında hedeflediğiniz konuma taşıyacak olan çalışmaları, işinde uzman ekibimizle profesyonelce yönetiyoruz.

7/24 Destek

Müşterilerimize desteğimizi sadece proje sürecinde değil, devam eden zamanda da sürdürüyoruz.

Video Prodüksiyon

Markanız veya ürününüz için video reklamlarınızı hedef kitlenize uygun biçimde hazırlayıp doğru kanallarla servis ediyoruz.

Profesyonel Fotoğrafçılık

Moda, ürün, katalog, mekan ve kurumsal fotoğraf çekimleri için profesyonel hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte görsel danışmanlarımız ile doğru perspektifi yakalamanıza yardımcı oluyoruz.